Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikaları

Büyükçekmece halı yıkama fabrikası halı yıkama amacıyla kurulmuş , farklı türdeki halılarınızın yıkamasında uzmanlaşmış bir kuruluştur. Halılarınızın özel yıkama, durulama, sıkma ve kurutma aşamalarının bulunduğu bünyemizde makine, el dokuma, yün, ipek, milas,  bünyan, ısparta, hereke, çin, nepal, iran, shaggy gibi çeşitleri yıkamaktayız.

Yılların verdiği tecrübe ile sektörde öncü olan firmamız, tecrübeli, güler yüzlü ekibi ve teknolojik yeniliklerin takipçisi olan ,size sevdiklerinizden kalan, özenle aldığınız yada hediye edilen sizin için manevi değeri yüksek olan halılarınızı güvenerek teslim ettiğiniz, disiplinli çalışma arkadaşlarımızla dürüst çalışmalarımızın sonucunda başarıya kavuşacağının bilincindeyiz.

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikaları

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikaları

Müşteri memnuniyetinin bizim için bir adım önde olduğunu verdiğimiz hizmetin kalitesiyle ortaya koymaktayız. Halılarınızın renkleri karışmadan ve solmadan profesyonel ekiplerimizce uygulanan anti bakteriyel şampuanla özenle yıkanır.Halılarınızın ömrünü uzatmak için maksimum yılda 2 defa profesyonel elere teslim ediniz.

Hava şartları ne olursa olsun Büyükçekmece halı yıkama fabrikası sizlerden aldığımız halıları yıkama ve sıkma işleminin ardından % 80 oranında kuruyup havalandırdıktan sonra   tamamen hijyenik koşullarda izole  edilmiş kurutma fırınımızda 12 saat muhafaza edilip  kurutulup çıkarılır. Ardından  kontrol edildikten sonra kötü kokuları önlemek amacıyla parfümleyerek paketlenmektedir.

Tam kurutulmayan halılar nemli kalması durumunda sağlığı tehdit eden bakterileri için zemin hazırlamaktadır.

Servisimiz ücretsiz olup,barkodlama sistemi ile depoladığımız halılarınızı kapıda ödeme imkanı ile  max. 4- 5 gün içinde aldığımız halılarınızı teslim ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir