Büyükçekmece halı yıkama fabrikası

Ev ve iş yerlerinin vazgeçilmezi olan halılarımızın hayatımızdaki önemi büyüktür. Üzerine titrediğimiz çocuklarımızın en çok bakteriyi halılardan aldığını biliyor musunuz? Yapılan araştırmalarda insanlardan günlük yaklaşık 2-3 gr deri döküldüğü tespit edilmiştir.

Büyükçekmece halı yıkama fabrikası

Büyükçekmece halı yıkama fabrikası

Evde halı yıkamanın getirdiği birçok sıkıntı vardır. Suyun fazla veya az kullanılmasından kaynaklanan ve hatalı yani halın cinsine uygun olmayan temizleme ürünü kullanılması durumunda halınızın ömrünü kısalttığınız gibi bakteri üremesine sebep olmaktadır. Bilinçsizce yapılan temizlikler sıhhatten uzak tüketicileri de zor durumda bırakmaktadır.Haftada 3 defa yapılan temizlik ve senede 2 defa profesyonel temizlikle halınızın ömrünü uzatabilir aynı kalitede kullanmanızı sağlayabilirsiniz.

Halı yıkama denilince akla ilk gelen uygun bir zemin güneş gören alandır. Saatlerce güneş altında bırakılan, renkleri soldurulan halılarınızı aslında temizlerken kiri halı yüzeyinin altına ittiğimiz hem yanıltıcı bir temizlik olmakla birlikte hem de bakterilerin halıya derinlemesine yerleşmesine sebep olmaktadır. Oto yıkamalar yada bilinçsiz halı yıkama firmaları tarafından uygulanan bu yöntemde sağlığınızın tehlikeye atılmasının yanı sıra halınızın kalitesinin de düşmesine sebep olmaktadır. Ayrıca temiz görünseler dahi hav aralarında kalan kirler kısa sürede yüzeye çıkacağından erken kirlenmesine sebep olur. Bu noktada aklınıza ilk gelecek olan isim Büyükçekmece halı yıkama fabrikasıdır. Önce halılarınızın tozdan arındırarak derinlemesine temizlik sağlayan ve 1600 devirde yüksek kalitede tam otomatik makinelerde %100 kurutularak paketlenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.