Büyükçekmece Halı Yıkama Firmaları

Temel amacımız müşterilerimizin gereksinimlerini zamanında tam karşılamaktır. Halılarınızı bilinçsiz kişilere teslim edip yıkanması durumunda yada evde hatalı uygulanan temizlik sonrasında  hem sağlıksız bir ortam sunulduğu gibi halınızın ömrünün kısalmasına sebep olursunuz. Evde yaptığınız temizlik sonucunda halınız parlasa bile kirler halının  dibe itilmesinden dolayı her geçen gün dokusunun içten içe kopmasına ve bakteri oluşumuna sebep olur.  Bu da ilerleyen zamanda astım gibi birçok hastalığa davetiye çıkarmaktadır.

Büyükçekmece Halı Yıkama Firmaları

Büyükçekmece Halı Yıkama Firmaları

Profesyonellik,müşteri odaklılık, kalite, sağlık, hijyen ve takım ruhu politikamızla kuyu suyu kullanılmadan , doğal şampuanlarla ve tam otomatik makinelerde tertemiz ferah kokular içinde hasarsız bir şekilde teslim edilir.

Büyükçekmece halı yıkama firmasında yapılan temel aşamalar aşağıdaki gibidir.

Halınız incelenerek lekeleri tespit edilir,riskleri varsa gerekli tedbirleri alınır,analiz yapılır gerekirse detaylı temizlenir. Vakumlanarak tozlardan arındırılır. Uzman ekiplerce en uygun temizleme işlemi sağlanılır. Güve tedavisi ,koku tedavisi ve ekstra koruma gibi tedaviler yapılır. Güneşe maruz kalmadan özel fırınlarda kurutulur. Halı son kez incelendikten sonra paketlenir ve teslim edilir.

Tercih ettiğiniz Büyükçekmece halı yıkama firması size yılların deneyimi ve güler yüzlü ekibi ile bize gönül rahatlığıyla teslim ettiğiniz halılarınızı yangına ve çalınmaya karşı sigortalamaktadır. Yeni açılmış hiçbir tecrübesi olmayan firmaları tercih ederek halılarınızı mahvetmelerine izin vermeyin. Unutmayın ki bizlere sadece halılarınızı değil tüm ailenizin sağlığını da teslim etmiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir