Büyükçekmece halı yıkama Hizmeti

Önceden halılarımızı güvenip emanet edeceğiniz yerler yoktu. Halılarınızı kendi imkanlarınız ile zor şartlar altında evde, balkonda, uygunsa sokaklarda yıkıyordunuz. Halı yıkama zor ve önemli bir iştir. Bu durum boşa zaman ve israf edilen suya sebep oluyordu. Halılar zamanla kirlenir ve ilk günkü aldığımız hali ile kalmazlar. Elde ne kadar yıkanırsa yıkansın %100 temizlik sağlanmaz. Deterjanlar ve insan gücü halıların içerisinde bulunan bakterileri öldüremez.

Büyükçekmece halı yıkama Hizmeti

Büyükçekmece halı yıkama Hizmeti

Teknolojik makineler olmadan bu işi yüzeysel olarak yapabilirsiniz. Büyükçekmece halı yıkama hizmeti daha iyi halılar yıkamak ve işinde en iyisi olmak için son teknolojik makineler ile sizlere bu hizmeti sağlamaktadır. Halılarınızı bizlere güvenle korkamadan teslim edebilirsiniz. Büyükçekmece halı yıkama hizmeti yaptığı işi sonuna kadar en iyisi olarak yapar. Bize güvenin çünkü biz bu işte çok iyiyiz. Renklerinde solma olmadan, dokularında yıpranma yaşanmadan halılarınız yıkar size en iyi koşullarda yıkadığımız halılarınızı ücretsiz hizmet sağlayarak teslim ederiz. Büyükçekmece halı yıkama hizmetini sizlere en iyi şekilde sunarak misafirlerinizin de hayranlık duyması için bu işi en iyi şekilde yapıyoruz. Verdiğimiz hizmetler geçici değil kalıcı hizmetlerdir.

Asıl olan daimi süreçte birlikte çalışmaktır. Siparişiniz kapıdan alınır fişleme, ölçme ve halı yıkama işlemi yapıldıktan sonra kalite kontrolden geçer daha sonra kurutma işlemi gerçekleştirilir ve size teslim süreci başlar. Halılar sahiplerine teslim edilir ve ücret alınır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir