Büyükçekmece Halı Yıkama Hizmetleri

Halı yıkama bulunduğunuz ortamda hijyen açısından son derece önemli rol oynamaktadır. Evde yada iş yerinde kullanılan halı, üzerine basıldığından sürekli toz ve kirlere maruz kalır.Bakterilerin üremesini daha da kolaylaştırır. Halıların evde temizlenmesi güç olduğundan  kentleşmenin yaygın olduğu bölgelerde bu iş kurulmuş  Büyükçekmece Halı Yıkama, uzman ekibi ile adresinizden siparişiniz üzerine halılarınızı alarak tesisimizde özenle önce tozu alınarak ardından yıkanıp, kurutulup tekrar adresinize teslim edilir.

Büyükçekmece Halı Yıkama Şirketi

Büyükçekmece Halı Yıkama Şirketi

Halılarınız yıkanırken birkaç aşamadan geçer ve bu halıların türüne göre değişiklik gösterir. Toz dolabı yada toz makinesi ile tozu alınır. Hassas halılar bu işlemlerden geçmez. Sonra ki aşama havuzlamadır. İçi su dolu havuza koyularak kirlerinin yumuşaması ve temizlenmesinin kolaylaştırılması sağlanılır. Sonra da halının makine ile yıkanması işlemine geçilir. Defalarca yıkayıp temizlediğimiz halılarınızı son aşamada suyu sıyrılarak kurumaya bırakılır. Tam otomatik makinede yıkanmasında ise bant sisteminde farklı ünitelerden geçer. Islatma, şampuanlama, fırçalama, durulama, sıyırma, vakumlama ve rulo sarım gibi aşamalardan geçer. Size teslim edilmek üzere hazırlanan, özenle paketlenerek araçlara yerleştirilen halılarınız Büyükçekmece Halı Yıkama tarafından her türlü çalınma ve yangına karşı sigortalıdır.

Kaliteli ve sağlığa zararı olmayan marka ürünleri kullanan,sağlıksız kuyu suyu yerine yasal su ile halılarınıza zarar vermeden , yıpratmadan , işini meslek edinmiş uzman kadrosu ile sizlere 4 ile 5 gün içinde halılarınız teslim ediyoruz, kapıda ödeme alıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir