Hakkımızda

Hizmet deyince akla ilk biz geliriz, çünkü işimizi profesyonel bir şekilde gerçekleştiririz. Büyükçekmece Halı Yıkama Hizmeti deyince, telefon ile bizi aradığınız an başlar.

Kaliteli bir hizmet vermek için elimizden gelenin fazlasını yaparız. Aradığınız telefonda sizi, güler yüzlü çalışanımız karşılar ve vereceğiniz adrese gelip halınızı alır, ardından kayıt işlemiyle beraber halınızın kaybolmaması için sisteme kaydederiz. Bundan sonraki her aşama ise halınızın yapısı, türü rengi ve cinsine göre ne tür makinelerden geçeceği ve en önemlisi ise ne tür bir şampuan kullanılacağı olacaktır. Saydığımız aşamaların hepsi hizmet kalitesi için bizim vazgeçilmezlerimizden olduğunu belirtmek isteriz. Çıkmaz lekelere yönelik işlemelerimizle nokta atışlarımız halınıza zarar vermeden lekelerden arındırır. Kalite kontrol aşaması ise kurutulmadan önce ve sonra olmak üzere birçok kez kontrole tabi tutulur. Kuruma işlemi steril ortamda gerçekleşir. Paketlenip ücretsiz servisimizle evinize kadar getirilir. Gönül rahatlığı ile son kontrolünü kendiniz yapabilirsiniz. Bu işlemlerin hepsi çok kısa bir zamanda gerçekleşir. Büyükçekmece Halı Yıkama hizmetlerinde sınır tanımıyoruz. Her şeyi sizin memnuniyetiniz için yapıyoruz. Hizmetimize eklemek istediğiniz bir şey varsa, bunu halıyı almak için gelen personelimize iletebilirsiniz. Hizmeti en iyi şekilde ve kusursuzluk itinası ile veririz.

İşimizi en iyi şekilde yaparız. Bunun garantisi, halınızı teslim ettikten sonra siz kontrol ederken yüzünüzdeki memnuniyet ve gülümsemedir. Bu bizim için en büyük başarıdır. Hep bir sonraki halı için ilk halıymış gibi ilgilenip hizmeti o şekilde vermek için elimizden geleni yaparız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir