Halı Yıkama Büyükçekmece

Halı Yıkama Büyükçekmece

Temizlik kadınların vazgeçilmezidir. Sağlığımıza zarar verecek her türlü toz ve kirden arınmadır. Evimizin her köşesini arındırarak yıkanmasını istediğiniz tüm  halıdan koltuğa, battaniyeden yorgana, sandalyeden perdeye ve overloğa kadar evinizde zahmete girmeden her türlü eşyanızı gönül rahatlığıyla  Büyükçekmece halı yıkama hizmetlerine teslim edebilirsiniz.

Halı Yıkama Büyükçekmece

Halı Yıkama Büyükçekmece

Büyükçekmece halı yıkama hizmetleri olarak  Milas el dokuma halısı, deri halılar, Bünyan halılar, hereke halılar,Isparta halı, Nepal halı, iran halıları gibi ve daha birçok sayamadığımız halı çeşitlerinin yıkanmasının yanı sıra koltuk ve kanepelerinizin yerinde temizliği özel anti bakteriyel şampuanlarla özenle yıkanmaktadır. Evinizde aldığınız koltuk ve  kanepe yıkanma hizmeti ekibimizin öncelikle döşemesini kontrol edip hangi tür şampuan kullanacağını belirlemesiyle başlar. Ardından koltuklarınız yüksek devirli endüstriyel vakum makinesi ile süpürülür ve temizlenmeye hazırdır. Püskürtme yöntemi ile yıkanmaya başlanan koltuklarınız ardından  üzerinde herhangi bir leke kalmaması için düşük devirde fırçalanır. Kısa bir süre bekletildikten sonra  yüksek devirde vakumlanarak iyice temizlenir. Artık koltuklarınız mis gibi tertemiz olarak kullanımınıza hazırdır.

Ürünün kumaşına, boyasına ve içeriğine göre farklı yöntemlerle yıkanan battaniye,yorgan gibi ürünler kuru temizleme yöntemi ile yıkanır. Hem deforme olmayan ürünleriniz leke çıkmaması durumunda bile hijyenik olmasını sağlar. Tüm yorgan çeşitlerine farklı yöntemler uygulanır. Mesela silikon yorgan ile elyaf yorgan birlikte yıkanması durumunda elyaf yorgan keçeleşir. Bu sebeple yıkama yöntemlerine dikkat etmek gerekir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir