Halı Yıkama Hizmeti Büyükçekmece

Evlerimizin vazgeçilmezi olan halı,koltuk,sandalye ve yorganlarımızın evlerimize renk kattığı zamanlarda iyi temizlenmemiş olan bu eşyalarımız sağlığımızı ne kadar tehdit ettiğini hepimiz biliyoruz. Hızla büyüyen halı yıkama sektöründe halı yıkamanın yanı sıra koltuk,sandalye ve yorgan ile battaniye gibi bakteri barındıran ve sürekli temizlenmesi icab eden eşyalarınızın da temizliği yapılmaktadır. İnsan gücünden tasarruf ederek doğru makinelerle doğru temizlik ürünleri kullanılarak doğru sonuçlar elde edebilirsiniz. Büyükçekmece halı yıkamaHalı Yıkama hizmetleri olarak sizlere bu konuda da hizmet vererek halılarınızın yüzünü değil özünü temizliyoruz. Kuyu suyu kullanmadan , oto yıkama anlayışından uzak hijyenik ortamda hizmet vermekteyiz. İster evinizde ister evinizden teslim alarak yaptığımız temizlik kaliteli, güvenli ve profesyonel olmamızın yanı sıra garantilidir.

Halılarınız tam otomatik makinelerde, koltuklarınız püskürtme yöntemi ile evinizde , yorgan ve battaniyeleriniz ise kuru temizleme yöntemi ile hijyen kuralları çerçevesinde özenle temizlenir. Her biri için türüne göre değişik metotlar uygulanır. Koltuklarınız defalarca vakumlanır, yorgan ve battaniyeleriniz fırınlanır ve tertemiz kullanımınıza hazırlanır.

Bu kadar hizmeti en uygun fiyatla yaparak müşteri memnuniyeti kazanmak temel prensibimizdir

Bizim Büyükçekmece halı yıkama hizmetleri olarak farkımız gelin halınızı nasıl bir yerde yıkatıyorsunuz gözlerinizle görün şahit olun.

Kaliteyi güveni ve garantiyi ucuza alın hem de sağlığınızdan ödün vermeyin. Üzerinde sevdiklerinizin yaşadığı ortama sağlık , temizlik, hijyen yayalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir