Category Archives: Halı Yıkama

Büyükçekmece halı yıkama fabrikası olarak son teknoloji makinelerimiz ile hizmet vermekteyiz.

Büyükçekmece Profesyonel Halı Yıkama

Büyükçekmece halı yıkama fabrikası olarak profesyonellik kelimesini gerçek anlamda müşterilerimize kanıtlaya bilmek için çalışmalarımızı kaliteli hizmet hedefi ile gerçekleştirmekteyiz. Bu hedefi gerçekleştirmek için uyguladığımız hizmet politikaları konusunda bilgi vermek gerekirse.

 1. Makine sistemini halı yıkama hizmetinin tüm adımlarında uygulama alanları içerisine ekledik.
 2. Ücretlendirme boyutunu olması gereken tutarlar üzerinde hesapladık ve buna göre düzenledik.
 3. Halı yıkamada müşteri memnuniyetinin ne kadar önemli olduğunu kabul edip bu yönde bir çok adım attık.
 4. Halılarınızı üçlü deneyim mekanizması içerisinde kontrol ederek paketleme uygulaması yapmaktayız.
 5. Personellerimiz gerekli makine kullanımı, müşteri davranış tutumları konusunda kademeli eğitimlerden geçirdik.
 6. Halı yıkamada en büyük sorunlardan bir tanesi olan halı çeşitlerine göre yıkama yöntemlerini geliştirdik. Buna bağlı olarak her halı türü için farklı şampuan kullanımına giriştik.
 7. Siz değerli müşterilerimiz için yakın zamanda kamera istemi ile takip çalışmasını başlatacağız. Buna bağlı olarak tüm fabrikamızı bir bir gözlemleye bileceksiniz. Şuan geçici olarak whatsapp üzerinden fotoğraf gönderme seçeneğimiz aktiftir.

Yukarıda saydığımız uygulamalar hizmet politikamızda kaliteyi artırmak adına yaptığımız uygulamalardır.  Halı yıkama sektöründe özellikle büyükçekmece için çok daha önemlidir. Nedenine gelince burada bir çok yazlık ev ve villalar mevcuttur. Yani senede bir kez halılarınız yıkanması gerekir eğer bu işlemi kalitesiz merdiven altı firmalar tarafından yapılırsa  mağduriyetiniz çok daha fazla artmış olacaktır. Bunun önüne geçmek için kaliteden ve müşteri memnuniyetinden hiç bir şekilde vaz geçmedik ve geçmeyeceğiz.

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikası ile sizde halılarınızı garantili olarak yıkatın.

Büyükçekmece Profesyonel Halı Yıkama Görselleri

Büyükçekmece Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti

Büyükçekemce Halı Yıkama Firması olarak biz size hizmet vermek için bir telefon kadar yakınız. Bizleri istediğiniz saat aralıklarında haftanın tüm günleri çekinmeden araya bilirsiniz. Vizyonumuz profesyonel, güvenilir, titiz, garantili ve hijyenik halı yıkama hizmetidir.

Büyükçekmece Halı Yıkama Hizmet Bölgelerimiz

Büyükçekmece halı yıkama fabrikası olarak hizmet alanlarımızı hızlı bir şekilde büyütmekteyiz. Bunların başında tabi ki önceliğimiz büyükçekmece semtlerinden oluşmaktadır. Daha sonrasında yakın ilçeler ve o ilçelerin semtleri de hizmet bölgelerimiz arasında yer almaktadır.

Büyükçekmece Halı Yıkama Olarak Hizmet Verdiğimiz Yerler

19 Mayıs Halı Yıkama Hizmeti, Ahmediye Halı Yıkama Hizmeti, Alkent 2000 Halı Yıkama Hizmeti, Atatürk Halı Yıkama Hizmeti, Bahçelievler Halı Yıkama Hizmeti, Celaliye Halı Yıkama Hizmeti, Cumhurıyet Halı Yıkama Hizmeti, Çakmaklı Halı Yıkama Hizmeti, Dızdarıye Halı Yıkama Hizmeti, Ekinoba Halı Yıkama Hizmeti, Fatıh Halı Yıkama Hizmeti, Güzelce Halı Yıkama Hizmeti, Hürriyet Halı Yıkama Hizmeti, Kamiloba Halı Yıkama Hizmeti, Karaagaç Halı Yıkama Hizmeti, Kumburgaz Halı Yıkama Hizmeti, Mimaroba Halı Yıkama Hizmeti, Mimarsinan Halı Yıkama Hizmeti, Murat Çeşme Halı Yıkama Hizmeti, Pınartepe Halı Yıkama Hizmeti, Sinanoba Halı Yıkama Hizmeti, Türkoba Halı Yıkama Hizmeti, Ulus Halı Yıkama Hizmeti, Yenimahalle Halı Yıkama Hizmeti

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikası Fotoğrafları

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikaları

Yukarıdaki Büyükçekmece semtlerinin tamamına 7/24 ücretsiz servis hizmetimiz mevcuttur. Halı yıkama fabrikaları arasında en iyisi olmanın getirdiği sorumlulukları sonuna kadar yerine getirdiğimizi düşünmekteyiz. Bu yönde çalışmalarımız sürekli olarak güncellemekteyiz.

Büyükçekmece Halı Yıkama Firması olarak bizler siz değerli müşterilerimiz için en iyisini amaçlamaktayız. Bu yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdürmeye devam edeceğiz. Halı yıkamada en büyük sorun problemli yıkamalar teşkil etmektedir. Halı yıkama fabrikaları genel olarak sezonluk çalışmaktadır bu nedenle olumsuz müşteri dönüşlerini pek önemsememektedir. Bunun sonucu olarak problemli halı yıkamaları ile karşı karşıya kalınmaktadır. Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikası olarak bizler senenin 12 ayı hizmet vermekteyiz. Bu nedenle müşteri memnuniyeti bizler için hayati öneme sahiptir.

Büyükçekmece Halı Yıkama Olarak Neden Bizi Seçmelisiniz?

 1. Fiyat politikası olarak en uygun rakamlara hizmet sağlamaktayız.
 2. Müşteri memnuniyetini her şeyin ötesinde tutmaktayız.
 3. Reklam politikası olarak memnun müşterilerimizin tavsiyelerini hedef olarak seçtik bu nedenle kalitemizden asla ödün vermiyoruz ve kurumsal sonuçlar hedefi ile çalışıyoruz.
 4. Fabrikamız son teknoloji makinelerle hizmet vermektedir.
 5. Müşterilerimiz için kamera sistemimiz çok yakında devreye girecektir. Bu sayede halılarınız yıkanırken izleye bileceksiniz. Ayrıca şuan aktif olan whatsapp destek hattımız mevcuttur. Halılarınız yıkanırken fotoğraflarını isteye bilirsiniz.
 6. Ücretsiz servisimiz mevcuttur. Halılarınızı evinizden alıp daha sonrasında tekrardan evinize teslim etmekteyiz.
 7. 7/24 istediğiniz zaman aralıklarında bizleri araya bilirsiniz. Müşteri destek hattımız kesintisiz hizmet vermektedir.

Yukarıda saydığımız özellikler bizlere ilçemizde en iyi halı yıkama firması olma ünvanını kazandırmış durumdadır.

Büyükçekmece Halı Yıkama olarak halılarınız bizlere emanetinizdir. Bizler bu emanete en iyi şekilde çözüm üretmekteyiz. Bizleri seçtiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.

Halı Yıkamanın Önemi

Halı yıkamak her sene en az iki defa yapılması gereken zoraki bir iştir. Çünkü halılar ayaklarımızın altında olup sürekli olarak kirlenmektedir. Her ne kadar ayakkabılar ile eve girmesekte terli ayaklarımız  halıları 6 aylık süreçte kirletmektedir. Tabi sadece ayak kirletmesi değil halıları kirleten, yemek kırıntıları, eşya kırıntıları derken halılarınız evlerinizde en çok kirlenen eşyaları olma özelliğini taşımaktadır. Birde camlarınızı sık sık acıyor ve evi havalandırıyorsanız hılarınız dışarıdan gelen pis havadanda oldukça çok kirlenmetedir. Bu nedenle halılarınız en az altı ayda bir yıkanmalıdır.

Halı Yıkamanın Önemi Konulu Yazı

Halı Yıkamanın Önemi Konulu Yazı

Halı yıkamada eğerki şehirde apartman dairesinde yaşıyorsanız yer probleminiz, kurutma probleminiz ve komşularınıza su sızdırma gibi bir çok sorun ile karşı karşıya gelmektesiniz. Tabi emeğinizi hiç söylemiyorum. Bu nedenle halılarınızı evde yıkamamanız sizler için olmaz sa olmaz diye bilirim. Bu konuda halı yıkama fabrikaları büyük bir kolaylık sağlayarak sizlere uygun fiyatlara hizmet vermektedir. Bizler büyükçekmece halı yıkama olarak büyükçekmece ve diğer bir çok ilçeye hizmet vermekteyiz. Büyükçekmece halı yıkama olarak halılarınız ücretsiz servislerimiz ile evlerinizden alıyor, özel makinelerimiz ile yıkamai sıkma ve kurutma işlemleriniz yapıyoruz. Daha sonrasında halılarınız paketleyip evinize getiriyoruz. Bu işlemlerin en sonunda yıkanmış olan halılarınızı kontrol edip ödemesini yapmaktasınız. Gerek profesyonel yıkama gerek ise uygun fiyatlara yıkama işlemlerimiz ile sizleri bu büyük sıkıntıdan kurtarmaktayız.

Büyükçekmece halı yıkama fabrikası olarak bizlerin ticari kazancı sizlerin memnuniyeti karşılaştırılmasında arka planda yer aldığından net bir şekilde emin olabilirsiniz. Halı yıkama dışında perde yıkama, koltuk yıkama, yastık yıkama, battaniye yıkama, yorgan yıkama gibi bir çok hizmeti profesyonel ve %100 garantili olarak yıkıyoruz. Bizlere ulaşmak için tek yapmanız gereken 0212 909 32 64 telefonu arayarak ücretsiz servisimizi çağırmanızdır.

Büyükçekmece Halı Yıkama Firma

Her çocuk halılara karşı çok samimi ve sıcak duygular besler. Eski günleri hatırlayın bir aile büyüdüğünden azar işittiğimizde başımızı önümüze eğip halı desenlerini incelemek ne ile açıklanabilir. Anneannelerimizin halı dokuması yaparken o dokumaya kattığı duygular ne ile açıklanabilir. Halıların kesinlikle herkesin hayatında ayrı bir yeri vardır. Sıcak samimi duygular muhakkak beslemişsinizdir.

Büyükçekmece Halı Yıkama Firma

Büyükçekmece Halı Yıkama Firma

Büyükçekmece halı yıkama firması sizin o çok değer verdiğiniz halılarınızı yıkamaya her zaman hazırdır. Hatta halınıza verdiğiniz değerin de tabi ki farkındayız. Emin olun ki halınız ilk günkü kadar temiz ilk günkü kadar samimi ve sıcak olacaktır. Halıların kaderinde vardır kirlenmek. Sürekli üzerine basılan ayaklar ve yer çekimine yenik düşen birçok toz zerreciği halılarınız üzerinde yoğunlaşır. Ancak artık bunların hiçbiri dert değildir. Çünkü  firmamız halını pırıl pırıl, mis gibi bir hale getirecek bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Büyükçekmece halı yıkama firmasını aradığınız takdirde hemen sizinle ve halınızla azami ölçüde ilgilenilecektir. Evinize kadar geleceğiz halılarınızı bize ait aracımıza yerleştirip harikalar yarattığımız yıkama atölyesine götüreceğiz. Burada büyük bir titizlik ve özenle halılarınızı yıkama işine koyulacağız. Elemanlarımız halılarınızı tertemiz hale getirdikten sonra kurutma işlemi için kurutma bölümüne alacağız halılarınızı. Burada da kuruttuğumuz halıları güzelce ambalajlayıp sahiplerine yani sizlere teslim etmek üzere yola çıkacağız. Bu süre boyunca sizin bize telefonla ulaşıp hizmet almak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır.

Halı Yıkama Hizmeti Büyükçekmece

Evlerimizin vazgeçilmezi olan halı,koltuk,sandalye ve yorganlarımızın evlerimize renk kattığı zamanlarda iyi temizlenmemiş olan bu eşyalarımız sağlığımızı ne kadar tehdit ettiğini hepimiz biliyoruz. Hızla büyüyen halı yıkama sektöründe halı yıkamanın yanı sıra koltuk,sandalye ve yorgan ile battaniye gibi bakteri barındıran ve sürekli temizlenmesi icab eden eşyalarınızın da temizliği yapılmaktadır. İnsan gücünden tasarruf ederek doğru makinelerle doğru temizlik ürünleri kullanılarak doğru sonuçlar elde edebilirsiniz. Büyükçekmece halı yıkamaHalı Yıkama hizmetleri olarak sizlere bu konuda da hizmet vererek halılarınızın yüzünü değil özünü temizliyoruz. Kuyu suyu kullanmadan , oto yıkama anlayışından uzak hijyenik ortamda hizmet vermekteyiz. İster evinizde ister evinizden teslim alarak yaptığımız temizlik kaliteli, güvenli ve profesyonel olmamızın yanı sıra garantilidir.

Halılarınız tam otomatik makinelerde, koltuklarınız püskürtme yöntemi ile evinizde , yorgan ve battaniyeleriniz ise kuru temizleme yöntemi ile hijyen kuralları çerçevesinde özenle temizlenir. Her biri için türüne göre değişik metotlar uygulanır. Koltuklarınız defalarca vakumlanır, yorgan ve battaniyeleriniz fırınlanır ve tertemiz kullanımınıza hazırlanır.

Bu kadar hizmeti en uygun fiyatla yaparak müşteri memnuniyeti kazanmak temel prensibimizdir

Bizim Büyükçekmece halı yıkama hizmetleri olarak farkımız gelin halınızı nasıl bir yerde yıkatıyorsunuz gözlerinizle görün şahit olun.

Kaliteyi güveni ve garantiyi ucuza alın hem de sağlığınızdan ödün vermeyin. Üzerinde sevdiklerinizin yaşadığı ortama sağlık , temizlik, hijyen yayalım.