Tag Archives: Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece Halı Yıkama Hizmet Bölgelerimiz

Büyükçekmece halı yıkama fabrikası olarak hizmet alanlarımızı hızlı bir şekilde büyütmekteyiz. Bunların başında tabi ki önceliğimiz büyükçekmece semtlerinden oluşmaktadır. Daha sonrasında yakın ilçeler ve o ilçelerin semtleri de hizmet bölgelerimiz arasında yer almaktadır.

Büyükçekmece Halı Yıkama Olarak Hizmet Verdiğimiz Yerler

19 Mayıs Halı Yıkama Hizmeti, Ahmediye Halı Yıkama Hizmeti, Alkent 2000 Halı Yıkama Hizmeti, Atatürk Halı Yıkama Hizmeti, Bahçelievler Halı Yıkama Hizmeti, Celaliye Halı Yıkama Hizmeti, Cumhurıyet Halı Yıkama Hizmeti, Çakmaklı Halı Yıkama Hizmeti, Dızdarıye Halı Yıkama Hizmeti, Ekinoba Halı Yıkama Hizmeti, Fatıh Halı Yıkama Hizmeti, Güzelce Halı Yıkama Hizmeti, Hürriyet Halı Yıkama Hizmeti, Kamiloba Halı Yıkama Hizmeti, Karaagaç Halı Yıkama Hizmeti, Kumburgaz Halı Yıkama Hizmeti, Mimaroba Halı Yıkama Hizmeti, Mimarsinan Halı Yıkama Hizmeti, Murat Çeşme Halı Yıkama Hizmeti, Pınartepe Halı Yıkama Hizmeti, Sinanoba Halı Yıkama Hizmeti, Türkoba Halı Yıkama Hizmeti, Ulus Halı Yıkama Hizmeti, Yenimahalle Halı Yıkama Hizmeti

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikası Fotoğrafları

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikaları

Yukarıdaki Büyükçekmece semtlerinin tamamına 7/24 ücretsiz servis hizmetimiz mevcuttur. Halı yıkama fabrikaları arasında en iyisi olmanın getirdiği sorumlulukları sonuna kadar yerine getirdiğimizi düşünmekteyiz. Bu yönde çalışmalarımız sürekli olarak güncellemekteyiz.

Büyükçekmece Halı Yıkama Firması olarak bizler siz değerli müşterilerimiz için en iyisini amaçlamaktayız. Bu yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdürmeye devam edeceğiz. Halı yıkamada en büyük sorun problemli yıkamalar teşkil etmektedir. Halı yıkama fabrikaları genel olarak sezonluk çalışmaktadır bu nedenle olumsuz müşteri dönüşlerini pek önemsememektedir. Bunun sonucu olarak problemli halı yıkamaları ile karşı karşıya kalınmaktadır. Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikası olarak bizler senenin 12 ayı hizmet vermekteyiz. Bu nedenle müşteri memnuniyeti bizler için hayati öneme sahiptir.

Büyükçekmece Halı Yıkama Olarak Neden Bizi Seçmelisiniz?

  1. Fiyat politikası olarak en uygun rakamlara hizmet sağlamaktayız.
  2. Müşteri memnuniyetini her şeyin ötesinde tutmaktayız.
  3. Reklam politikası olarak memnun müşterilerimizin tavsiyelerini hedef olarak seçtik bu nedenle kalitemizden asla ödün vermiyoruz ve kurumsal sonuçlar hedefi ile çalışıyoruz.
  4. Fabrikamız son teknoloji makinelerle hizmet vermektedir.
  5. Müşterilerimiz için kamera sistemimiz çok yakında devreye girecektir. Bu sayede halılarınız yıkanırken izleye bileceksiniz. Ayrıca şuan aktif olan whatsapp destek hattımız mevcuttur. Halılarınız yıkanırken fotoğraflarını isteye bilirsiniz.
  6. Ücretsiz servisimiz mevcuttur. Halılarınızı evinizden alıp daha sonrasında tekrardan evinize teslim etmekteyiz.
  7. 7/24 istediğiniz zaman aralıklarında bizleri araya bilirsiniz. Müşteri destek hattımız kesintisiz hizmet vermektedir.

Yukarıda saydığımız özellikler bizlere ilçemizde en iyi halı yıkama firması olma ünvanını kazandırmış durumdadır.

Büyükçekmece Halı Yıkama olarak halılarınız bizlere emanetinizdir. Bizler bu emanete en iyi şekilde çözüm üretmekteyiz. Bizleri seçtiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.

Büyükçekmece halı yıkama Hizmeti

Önceden halılarımızı güvenip emanet edeceğiniz yerler yoktu. Halılarınızı kendi imkanlarınız ile zor şartlar altında evde, balkonda, uygunsa sokaklarda yıkıyordunuz. Halı yıkama zor ve önemli bir iştir. Bu durum boşa zaman ve israf edilen suya sebep oluyordu. Halılar zamanla kirlenir ve ilk günkü aldığımız hali ile kalmazlar. Elde ne kadar yıkanırsa yıkansın %100 temizlik sağlanmaz. Deterjanlar ve insan gücü halıların içerisinde bulunan bakterileri öldüremez.

Büyükçekmece halı yıkama Hizmeti

Büyükçekmece halı yıkama Hizmeti

Teknolojik makineler olmadan bu işi yüzeysel olarak yapabilirsiniz. Büyükçekmece halı yıkama hizmeti daha iyi halılar yıkamak ve işinde en iyisi olmak için son teknolojik makineler ile sizlere bu hizmeti sağlamaktadır. Halılarınızı bizlere güvenle korkamadan teslim edebilirsiniz. Büyükçekmece halı yıkama hizmeti yaptığı işi sonuna kadar en iyisi olarak yapar. Bize güvenin çünkü biz bu işte çok iyiyiz. Renklerinde solma olmadan, dokularında yıpranma yaşanmadan halılarınız yıkar size en iyi koşullarda yıkadığımız halılarınızı ücretsiz hizmet sağlayarak teslim ederiz. Büyükçekmece halı yıkama hizmetini sizlere en iyi şekilde sunarak misafirlerinizin de hayranlık duyması için bu işi en iyi şekilde yapıyoruz. Verdiğimiz hizmetler geçici değil kalıcı hizmetlerdir.

Asıl olan daimi süreçte birlikte çalışmaktır. Siparişiniz kapıdan alınır fişleme, ölçme ve halı yıkama işlemi yapıldıktan sonra kalite kontrolden geçer daha sonra kurutma işlemi gerçekleştirilir ve size teslim süreci başlar. Halılar sahiplerine teslim edilir ve ücret alınır.

Büyükçekmece Halı Yıkama Firması

Profesyonel hizmetin daima esas olduğu Büyükçekmece halı yıkama fabrikamızda günden güne teknoloji geliştikçe ve değiştikçe doğru halı yıkamak için gerekli teçhizat, donanım ve gerekli uzman kadrosu bulunmaktadır. Halı yıkamak bizim için sadece halılarınızı yıkamak olarak görülmemektedir. Halılarımızı müşterilerimizin evlerinden alarak onlara kolaylık sağlarız, halılarınızı kapınızdan alıp kapınıza bırakırız, siz hiç yorulmazsınız. Daha sonra kayıt işlemi yapar ve kalite kontrol işlemine geçeriz. Halınız tüm işlemlerden geçtikten sonra yıkanır ve teslimatı için hazırlanır.

Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece halı yıkama fabrikamıza getirilen halılar önce sayılır hasar varsa tespiti yapılır, kirlilik seviyesine bakılıp lekeleri de kontrol edildikten sonra fişlenir. Halılarınız belirli aşamalardan geçerek yıkanır. Toz ve kirden arınması için vakum derecesi yüksek makinelerde vakum işlemi yapılır, bakteri ve mikroplardan arındırmak için buna özel hazırlanmış havuzlarda halılarınızı bekletiriz, hijyen açısından son derece kaliteli deterjanlarla halılarınız yıkanır ve durulama işlemi yapılır. Sonra kalite kontrole giden halılar kalite kontrolünden geçmezse gerek duyulması halinde halılarınız fabrikamızda tekrar yıkanır. Havalandırılır, paketlenir ve size teslim edilir.

Büyükçekmece halı yıkama fabrikası olarak 10 bölgede, 4 adet servis aracımız ve 10 personelimiz ile kaliteyi esas aldığımız vizyonumuz ile tam kadro hizmet vermekteyiz. Büyükçekmece halı yıkama fabrikası olarak her geçen gün kendimizi yenileyerek en iyisi olmak için çabalamaktayız. Sizlerin memnun kalması bizim için devamlılığın sağlanması demektir. Tavsiyelerinizle daha da büyümekteyiz.

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikaları

Büyükçekmece halı yıkama fabrikası halı yıkama amacıyla kurulmuş , farklı türdeki halılarınızın yıkamasında uzmanlaşmış bir kuruluştur. Halılarınızın özel yıkama, durulama, sıkma ve kurutma aşamalarının bulunduğu bünyemizde makine, el dokuma, yün, ipek, milas,  bünyan, ısparta, hereke, çin, nepal, iran, shaggy gibi çeşitleri yıkamaktayız.

Yılların verdiği tecrübe ile sektörde öncü olan firmamız, tecrübeli, güler yüzlü ekibi ve teknolojik yeniliklerin takipçisi olan ,size sevdiklerinizden kalan, özenle aldığınız yada hediye edilen sizin için manevi değeri yüksek olan halılarınızı güvenerek teslim ettiğiniz, disiplinli çalışma arkadaşlarımızla dürüst çalışmalarımızın sonucunda başarıya kavuşacağının bilincindeyiz.

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikaları

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikaları

Müşteri memnuniyetinin bizim için bir adım önde olduğunu verdiğimiz hizmetin kalitesiyle ortaya koymaktayız. Halılarınızın renkleri karışmadan ve solmadan profesyonel ekiplerimizce uygulanan anti bakteriyel şampuanla özenle yıkanır.Halılarınızın ömrünü uzatmak için maksimum yılda 2 defa profesyonel elere teslim ediniz.

Hava şartları ne olursa olsun Büyükçekmece halı yıkama fabrikası sizlerden aldığımız halıları yıkama ve sıkma işleminin ardından % 80 oranında kuruyup havalandırdıktan sonra   tamamen hijyenik koşullarda izole  edilmiş kurutma fırınımızda 12 saat muhafaza edilip  kurutulup çıkarılır. Ardından  kontrol edildikten sonra kötü kokuları önlemek amacıyla parfümleyerek paketlenmektedir.

Tam kurutulmayan halılar nemli kalması durumunda sağlığı tehdit eden bakterileri için zemin hazırlamaktadır.

Servisimiz ücretsiz olup,barkodlama sistemi ile depoladığımız halılarınızı kapıda ödeme imkanı ile  max. 4- 5 gün içinde aldığımız halılarınızı teslim ediyoruz.

Büyükçekmece Halı Yıkama

Eski zamanda yaşamış kişiler bilir ki halılar önceleri bir zenginlik ve varlık göstergesiymiş. Ama şükür ki günümüzde evinde halı bulunmayan aile yoktur herhalde. Yani herkesin evinde doya doya kirletebileceği en az iki adet halısı vardır. Doya doya kirletmesi diyoruz çünkü siz kirletin bizler de Büyükçekmece halı yıkama firması olarak temizleyelim. Hem de öyle baştan savma bir temizleme değil bu ilk günkü kadar pak, ilk günkü kadar mis gibi kokan, ilk günkü kadar canlı ve renkli bir şekilde sizlere teslim edelim.

Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece Halı Yıkama

Ayrıca bu süreç içerisinde de sizleri hiç yormadan halledeceğiz halı yıkama işlemini. Sizlerin halınızı yıkatmaya karar verip bizleri aramanız kafidir. Telefon marifetiyle bize ulaşıp halı yıkatma isteğinizi söylemeniz yeterlidir. Büyükçekmece halı yıkama firması olarak en kısa süre içerisinde telefonda belirtilen adrese gelip halıları araca yükleyip zaman kaybetmeden yıkama işlemine geçilmektedir.

Bu aşamada tecrübelerimiz bizim en büyük farkımız olacaktır. Çünkü kullanılan malzemeden tutun, hangi sabunun daha kullanışlı olmasına kadar bilgimiz vardır. Ayrıca bir işte başarılı olmanın en önemli yanı da o işi severek yapmaktır. Bu felsefe ile yola çıkıp uzun yıllar boyu aynı felsefeyle yola devam etmişizdir.

Sizi temin ederiz ki bizi seçtiğinizden asla pişman olmayacaksınız.  Bu hususta alçakgönüllü olamayacağız. Çünkü bizim bellediğimiz sloganımız biz en iyisini yapana kadar en iyisi biziz sloganıdır.