Tag Archives: Büyükçekmece halı yıkama fabrikaları

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikaları

Büyükçekmece halı yıkama fabrikası halı yıkama amacıyla kurulmuş , farklı türdeki halılarınızın yıkamasında uzmanlaşmış bir kuruluştur. Halılarınızın özel yıkama, durulama, sıkma ve kurutma aşamalarının bulunduğu bünyemizde makine, el dokuma, yün, ipek, milas,  bünyan, ısparta, hereke, çin, nepal, iran, shaggy gibi çeşitleri yıkamaktayız.

Yılların verdiği tecrübe ile sektörde öncü olan firmamız, tecrübeli, güler yüzlü ekibi ve teknolojik yeniliklerin takipçisi olan ,size sevdiklerinizden kalan, özenle aldığınız yada hediye edilen sizin için manevi değeri yüksek olan halılarınızı güvenerek teslim ettiğiniz, disiplinli çalışma arkadaşlarımızla dürüst çalışmalarımızın sonucunda başarıya kavuşacağının bilincindeyiz.

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikaları

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikaları

Müşteri memnuniyetinin bizim için bir adım önde olduğunu verdiğimiz hizmetin kalitesiyle ortaya koymaktayız. Halılarınızın renkleri karışmadan ve solmadan profesyonel ekiplerimizce uygulanan anti bakteriyel şampuanla özenle yıkanır.Halılarınızın ömrünü uzatmak için maksimum yılda 2 defa profesyonel elere teslim ediniz.

Hava şartları ne olursa olsun Büyükçekmece halı yıkama fabrikası sizlerden aldığımız halıları yıkama ve sıkma işleminin ardından % 80 oranında kuruyup havalandırdıktan sonra   tamamen hijyenik koşullarda izole  edilmiş kurutma fırınımızda 12 saat muhafaza edilip  kurutulup çıkarılır. Ardından  kontrol edildikten sonra kötü kokuları önlemek amacıyla parfümleyerek paketlenmektedir.

Tam kurutulmayan halılar nemli kalması durumunda sağlığı tehdit eden bakterileri için zemin hazırlamaktadır.

Servisimiz ücretsiz olup,barkodlama sistemi ile depoladığımız halılarınızı kapıda ödeme imkanı ile  max. 4- 5 gün içinde aldığımız halılarınızı teslim ediyoruz.

Büyükçekmece halı yıkama fabrikası

Ev ve iş yerlerinin vazgeçilmezi olan halılarımızın hayatımızdaki önemi büyüktür. Üzerine titrediğimiz çocuklarımızın en çok bakteriyi halılardan aldığını biliyor musunuz? Yapılan araştırmalarda insanlardan günlük yaklaşık 2-3 gr deri döküldüğü tespit edilmiştir.

Büyükçekmece halı yıkama fabrikası

Büyükçekmece halı yıkama fabrikası

Evde halı yıkamanın getirdiği birçok sıkıntı vardır. Suyun fazla veya az kullanılmasından kaynaklanan ve hatalı yani halın cinsine uygun olmayan temizleme ürünü kullanılması durumunda halınızın ömrünü kısalttığınız gibi bakteri üremesine sebep olmaktadır. Bilinçsizce yapılan temizlikler sıhhatten uzak tüketicileri de zor durumda bırakmaktadır.Haftada 3 defa yapılan temizlik ve senede 2 defa profesyonel temizlikle halınızın ömrünü uzatabilir aynı kalitede kullanmanızı sağlayabilirsiniz.

Halı yıkama denilince akla ilk gelen uygun bir zemin güneş gören alandır. Saatlerce güneş altında bırakılan, renkleri soldurulan halılarınızı aslında temizlerken kiri halı yüzeyinin altına ittiğimiz hem yanıltıcı bir temizlik olmakla birlikte hem de bakterilerin halıya derinlemesine yerleşmesine sebep olmaktadır. Oto yıkamalar yada bilinçsiz halı yıkama firmaları tarafından uygulanan bu yöntemde sağlığınızın tehlikeye atılmasının yanı sıra halınızın kalitesinin de düşmesine sebep olmaktadır. Ayrıca temiz görünseler dahi hav aralarında kalan kirler kısa sürede yüzeye çıkacağından erken kirlenmesine sebep olur. Bu noktada aklınıza ilk gelecek olan isim Büyükçekmece halı yıkama fabrikasıdır. Önce halılarınızın tozdan arındırarak derinlemesine temizlik sağlayan ve 1600 devirde yüksek kalitede tam otomatik makinelerde %100 kurutularak paketlenmektedir.