Tag Archives: Büyükçekmece halı yıkama fabrikası

Büyükçekmece Halı Yıkama Hizmet Bölgelerimiz

Büyükçekmece halı yıkama fabrikası olarak hizmet alanlarımızı hızlı bir şekilde büyütmekteyiz. Bunların başında tabi ki önceliğimiz büyükçekmece semtlerinden oluşmaktadır. Daha sonrasında yakın ilçeler ve o ilçelerin semtleri de hizmet bölgelerimiz arasında yer almaktadır.

Büyükçekmece Halı Yıkama Olarak Hizmet Verdiğimiz Yerler

19 Mayıs Halı Yıkama Hizmeti, Ahmediye Halı Yıkama Hizmeti, Alkent 2000 Halı Yıkama Hizmeti, Atatürk Halı Yıkama Hizmeti, Bahçelievler Halı Yıkama Hizmeti, Celaliye Halı Yıkama Hizmeti, Cumhurıyet Halı Yıkama Hizmeti, Çakmaklı Halı Yıkama Hizmeti, Dızdarıye Halı Yıkama Hizmeti, Ekinoba Halı Yıkama Hizmeti, Fatıh Halı Yıkama Hizmeti, Güzelce Halı Yıkama Hizmeti, Hürriyet Halı Yıkama Hizmeti, Kamiloba Halı Yıkama Hizmeti, Karaagaç Halı Yıkama Hizmeti, Kumburgaz Halı Yıkama Hizmeti, Mimaroba Halı Yıkama Hizmeti, Mimarsinan Halı Yıkama Hizmeti, Murat Çeşme Halı Yıkama Hizmeti, Pınartepe Halı Yıkama Hizmeti, Sinanoba Halı Yıkama Hizmeti, Türkoba Halı Yıkama Hizmeti, Ulus Halı Yıkama Hizmeti, Yenimahalle Halı Yıkama Hizmeti

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikası Fotoğrafları

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikaları

Yukarıdaki Büyükçekmece semtlerinin tamamına 7/24 ücretsiz servis hizmetimiz mevcuttur. Halı yıkama fabrikaları arasında en iyisi olmanın getirdiği sorumlulukları sonuna kadar yerine getirdiğimizi düşünmekteyiz. Bu yönde çalışmalarımız sürekli olarak güncellemekteyiz.

Büyükçekmece Halı Yıkama Firması olarak bizler siz değerli müşterilerimiz için en iyisini amaçlamaktayız. Bu yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdürmeye devam edeceğiz. Halı yıkamada en büyük sorun problemli yıkamalar teşkil etmektedir. Halı yıkama fabrikaları genel olarak sezonluk çalışmaktadır bu nedenle olumsuz müşteri dönüşlerini pek önemsememektedir. Bunun sonucu olarak problemli halı yıkamaları ile karşı karşıya kalınmaktadır. Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikası olarak bizler senenin 12 ayı hizmet vermekteyiz. Bu nedenle müşteri memnuniyeti bizler için hayati öneme sahiptir.

Büyükçekmece Halı Yıkama Olarak Neden Bizi Seçmelisiniz?

  1. Fiyat politikası olarak en uygun rakamlara hizmet sağlamaktayız.
  2. Müşteri memnuniyetini her şeyin ötesinde tutmaktayız.
  3. Reklam politikası olarak memnun müşterilerimizin tavsiyelerini hedef olarak seçtik bu nedenle kalitemizden asla ödün vermiyoruz ve kurumsal sonuçlar hedefi ile çalışıyoruz.
  4. Fabrikamız son teknoloji makinelerle hizmet vermektedir.
  5. Müşterilerimiz için kamera sistemimiz çok yakında devreye girecektir. Bu sayede halılarınız yıkanırken izleye bileceksiniz. Ayrıca şuan aktif olan whatsapp destek hattımız mevcuttur. Halılarınız yıkanırken fotoğraflarını isteye bilirsiniz.
  6. Ücretsiz servisimiz mevcuttur. Halılarınızı evinizden alıp daha sonrasında tekrardan evinize teslim etmekteyiz.
  7. 7/24 istediğiniz zaman aralıklarında bizleri araya bilirsiniz. Müşteri destek hattımız kesintisiz hizmet vermektedir.

Yukarıda saydığımız özellikler bizlere ilçemizde en iyi halı yıkama firması olma ünvanını kazandırmış durumdadır.

Büyükçekmece Halı Yıkama olarak halılarınız bizlere emanetinizdir. Bizler bu emanete en iyi şekilde çözüm üretmekteyiz. Bizleri seçtiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikaları

Büyükçekmece halı yıkama fabrikası halı yıkama amacıyla kurulmuş , farklı türdeki halılarınızın yıkamasında uzmanlaşmış bir kuruluştur. Halılarınızın özel yıkama, durulama, sıkma ve kurutma aşamalarının bulunduğu bünyemizde makine, el dokuma, yün, ipek, milas,  bünyan, ısparta, hereke, çin, nepal, iran, shaggy gibi çeşitleri yıkamaktayız.

Yılların verdiği tecrübe ile sektörde öncü olan firmamız, tecrübeli, güler yüzlü ekibi ve teknolojik yeniliklerin takipçisi olan ,size sevdiklerinizden kalan, özenle aldığınız yada hediye edilen sizin için manevi değeri yüksek olan halılarınızı güvenerek teslim ettiğiniz, disiplinli çalışma arkadaşlarımızla dürüst çalışmalarımızın sonucunda başarıya kavuşacağının bilincindeyiz.

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikaları

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikaları

Müşteri memnuniyetinin bizim için bir adım önde olduğunu verdiğimiz hizmetin kalitesiyle ortaya koymaktayız. Halılarınızın renkleri karışmadan ve solmadan profesyonel ekiplerimizce uygulanan anti bakteriyel şampuanla özenle yıkanır.Halılarınızın ömrünü uzatmak için maksimum yılda 2 defa profesyonel elere teslim ediniz.

Hava şartları ne olursa olsun Büyükçekmece halı yıkama fabrikası sizlerden aldığımız halıları yıkama ve sıkma işleminin ardından % 80 oranında kuruyup havalandırdıktan sonra   tamamen hijyenik koşullarda izole  edilmiş kurutma fırınımızda 12 saat muhafaza edilip  kurutulup çıkarılır. Ardından  kontrol edildikten sonra kötü kokuları önlemek amacıyla parfümleyerek paketlenmektedir.

Tam kurutulmayan halılar nemli kalması durumunda sağlığı tehdit eden bakterileri için zemin hazırlamaktadır.

Servisimiz ücretsiz olup,barkodlama sistemi ile depoladığımız halılarınızı kapıda ödeme imkanı ile  max. 4- 5 gün içinde aldığımız halılarınızı teslim ediyoruz.

Büyükçekmece halı yıkama fabrikası

Ev ve iş yerlerinin vazgeçilmezi olan halılarımızın hayatımızdaki önemi büyüktür. Üzerine titrediğimiz çocuklarımızın en çok bakteriyi halılardan aldığını biliyor musunuz? Yapılan araştırmalarda insanlardan günlük yaklaşık 2-3 gr deri döküldüğü tespit edilmiştir.

Büyükçekmece halı yıkama fabrikası

Büyükçekmece halı yıkama fabrikası

Evde halı yıkamanın getirdiği birçok sıkıntı vardır. Suyun fazla veya az kullanılmasından kaynaklanan ve hatalı yani halın cinsine uygun olmayan temizleme ürünü kullanılması durumunda halınızın ömrünü kısalttığınız gibi bakteri üremesine sebep olmaktadır. Bilinçsizce yapılan temizlikler sıhhatten uzak tüketicileri de zor durumda bırakmaktadır.Haftada 3 defa yapılan temizlik ve senede 2 defa profesyonel temizlikle halınızın ömrünü uzatabilir aynı kalitede kullanmanızı sağlayabilirsiniz.

Halı yıkama denilince akla ilk gelen uygun bir zemin güneş gören alandır. Saatlerce güneş altında bırakılan, renkleri soldurulan halılarınızı aslında temizlerken kiri halı yüzeyinin altına ittiğimiz hem yanıltıcı bir temizlik olmakla birlikte hem de bakterilerin halıya derinlemesine yerleşmesine sebep olmaktadır. Oto yıkamalar yada bilinçsiz halı yıkama firmaları tarafından uygulanan bu yöntemde sağlığınızın tehlikeye atılmasının yanı sıra halınızın kalitesinin de düşmesine sebep olmaktadır. Ayrıca temiz görünseler dahi hav aralarında kalan kirler kısa sürede yüzeye çıkacağından erken kirlenmesine sebep olur. Bu noktada aklınıza ilk gelecek olan isim Büyükçekmece halı yıkama fabrikasıdır. Önce halılarınızın tozdan arındırarak derinlemesine temizlik sağlayan ve 1600 devirde yüksek kalitede tam otomatik makinelerde %100 kurutularak paketlenmektedir.

Büyükçekmece Halı Yıkama

Eski zamanda yaşamış kişiler bilir ki halılar önceleri bir zenginlik ve varlık göstergesiymiş. Ama şükür ki günümüzde evinde halı bulunmayan aile yoktur herhalde. Yani herkesin evinde doya doya kirletebileceği en az iki adet halısı vardır. Doya doya kirletmesi diyoruz çünkü siz kirletin bizler de Büyükçekmece halı yıkama firması olarak temizleyelim. Hem de öyle baştan savma bir temizleme değil bu ilk günkü kadar pak, ilk günkü kadar mis gibi kokan, ilk günkü kadar canlı ve renkli bir şekilde sizlere teslim edelim.

Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece Halı Yıkama

Ayrıca bu süreç içerisinde de sizleri hiç yormadan halledeceğiz halı yıkama işlemini. Sizlerin halınızı yıkatmaya karar verip bizleri aramanız kafidir. Telefon marifetiyle bize ulaşıp halı yıkatma isteğinizi söylemeniz yeterlidir. Büyükçekmece halı yıkama firması olarak en kısa süre içerisinde telefonda belirtilen adrese gelip halıları araca yükleyip zaman kaybetmeden yıkama işlemine geçilmektedir.

Bu aşamada tecrübelerimiz bizim en büyük farkımız olacaktır. Çünkü kullanılan malzemeden tutun, hangi sabunun daha kullanışlı olmasına kadar bilgimiz vardır. Ayrıca bir işte başarılı olmanın en önemli yanı da o işi severek yapmaktır. Bu felsefe ile yola çıkıp uzun yıllar boyu aynı felsefeyle yola devam etmişizdir.

Sizi temin ederiz ki bizi seçtiğinizden asla pişman olmayacaksınız.  Bu hususta alçakgönüllü olamayacağız. Çünkü bizim bellediğimiz sloganımız biz en iyisini yapana kadar en iyisi biziz sloganıdır.