Tag Archives: Büyükçekmece Halı Yıkama Firmaları

Büyükçekmece Halı Yıkama Firma

Her çocuk halılara karşı çok samimi ve sıcak duygular besler. Eski günleri hatırlayın bir aile büyüdüğünden azar işittiğimizde başımızı önümüze eğip halı desenlerini incelemek ne ile açıklanabilir. Anneannelerimizin halı dokuması yaparken o dokumaya kattığı duygular ne ile açıklanabilir. Halıların kesinlikle herkesin hayatında ayrı bir yeri vardır. Sıcak samimi duygular muhakkak beslemişsinizdir.

Büyükçekmece Halı Yıkama Firma

Büyükçekmece Halı Yıkama Firma

Büyükçekmece halı yıkama firması sizin o çok değer verdiğiniz halılarınızı yıkamaya her zaman hazırdır. Hatta halınıza verdiğiniz değerin de tabi ki farkındayız. Emin olun ki halınız ilk günkü kadar temiz ilk günkü kadar samimi ve sıcak olacaktır. Halıların kaderinde vardır kirlenmek. Sürekli üzerine basılan ayaklar ve yer çekimine yenik düşen birçok toz zerreciği halılarınız üzerinde yoğunlaşır. Ancak artık bunların hiçbiri dert değildir. Çünkü  firmamız halını pırıl pırıl, mis gibi bir hale getirecek bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Büyükçekmece halı yıkama firmasını aradığınız takdirde hemen sizinle ve halınızla azami ölçüde ilgilenilecektir. Evinize kadar geleceğiz halılarınızı bize ait aracımıza yerleştirip harikalar yarattığımız yıkama atölyesine götüreceğiz. Burada büyük bir titizlik ve özenle halılarınızı yıkama işine koyulacağız. Elemanlarımız halılarınızı tertemiz hale getirdikten sonra kurutma işlemi için kurutma bölümüne alacağız halılarınızı. Burada da kuruttuğumuz halıları güzelce ambalajlayıp sahiplerine yani sizlere teslim etmek üzere yola çıkacağız. Bu süre boyunca sizin bize telefonla ulaşıp hizmet almak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır.

Büyükçekmece Halı Yıkama Firmaları

Temel amacımız müşterilerimizin gereksinimlerini zamanında tam karşılamaktır. Halılarınızı bilinçsiz kişilere teslim edip yıkanması durumunda yada evde hatalı uygulanan temizlik sonrasında  hem sağlıksız bir ortam sunulduğu gibi halınızın ömrünün kısalmasına sebep olursunuz. Evde yaptığınız temizlik sonucunda halınız parlasa bile kirler halının  dibe itilmesinden dolayı her geçen gün dokusunun içten içe kopmasına ve bakteri oluşumuna sebep olur.  Bu da ilerleyen zamanda astım gibi birçok hastalığa davetiye çıkarmaktadır.

Büyükçekmece Halı Yıkama Firmaları

Büyükçekmece Halı Yıkama Firmaları

Profesyonellik,müşteri odaklılık, kalite, sağlık, hijyen ve takım ruhu politikamızla kuyu suyu kullanılmadan , doğal şampuanlarla ve tam otomatik makinelerde tertemiz ferah kokular içinde hasarsız bir şekilde teslim edilir.

Büyükçekmece halı yıkama firmasında yapılan temel aşamalar aşağıdaki gibidir.

Halınız incelenerek lekeleri tespit edilir,riskleri varsa gerekli tedbirleri alınır,analiz yapılır gerekirse detaylı temizlenir. Vakumlanarak tozlardan arındırılır. Uzman ekiplerce en uygun temizleme işlemi sağlanılır. Güve tedavisi ,koku tedavisi ve ekstra koruma gibi tedaviler yapılır. Güneşe maruz kalmadan özel fırınlarda kurutulur. Halı son kez incelendikten sonra paketlenir ve teslim edilir.

Tercih ettiğiniz Büyükçekmece halı yıkama firması size yılların deneyimi ve güler yüzlü ekibi ile bize gönül rahatlığıyla teslim ettiğiniz halılarınızı yangına ve çalınmaya karşı sigortalamaktadır. Yeni açılmış hiçbir tecrübesi olmayan firmaları tercih ederek halılarınızı mahvetmelerine izin vermeyin. Unutmayın ki bizlere sadece halılarınızı değil tüm ailenizin sağlığını da teslim etmiş olursunuz.

Büyükçekmece Halı Yıkama Firması

Profesyonel hizmetin daima esas olduğu Büyükçekmece halı yıkama fabrikamızda günden güne teknoloji geliştikçe ve değiştikçe doğru halı yıkamak için gerekli teçhizat, donanım ve gerekli uzman kadrosu bulunmaktadır. Halı yıkamak bizim için sadece halılarınızı yıkamak olarak görülmemektedir. Halılarımızı müşterilerimizin evlerinden alarak onlara kolaylık sağlarız, halılarınızı kapınızdan alıp kapınıza bırakırız, siz hiç yorulmazsınız. Daha sonra kayıt işlemi yapar ve kalite kontrol işlemine geçeriz. Halınız tüm işlemlerden geçtikten sonra yıkanır ve teslimatı için hazırlanır.

Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece halı yıkama fabrikamıza getirilen halılar önce sayılır hasar varsa tespiti yapılır, kirlilik seviyesine bakılıp lekeleri de kontrol edildikten sonra fişlenir. Halılarınız belirli aşamalardan geçerek yıkanır. Toz ve kirden arınması için vakum derecesi yüksek makinelerde vakum işlemi yapılır, bakteri ve mikroplardan arındırmak için buna özel hazırlanmış havuzlarda halılarınızı bekletiriz, hijyen açısından son derece kaliteli deterjanlarla halılarınız yıkanır ve durulama işlemi yapılır. Sonra kalite kontrole giden halılar kalite kontrolünden geçmezse gerek duyulması halinde halılarınız fabrikamızda tekrar yıkanır. Havalandırılır, paketlenir ve size teslim edilir.

Büyükçekmece halı yıkama fabrikası olarak 10 bölgede, 4 adet servis aracımız ve 10 personelimiz ile kaliteyi esas aldığımız vizyonumuz ile tam kadro hizmet vermekteyiz. Büyükçekmece halı yıkama fabrikası olarak her geçen gün kendimizi yenileyerek en iyisi olmak için çabalamaktayız. Sizlerin memnun kalması bizim için devamlılığın sağlanması demektir. Tavsiyelerinizle daha da büyümekteyiz.