Tag Archives: Büyükçekmece Halı Yıkama Firması

Büyükçekmece Halı Yıkama Hizmet Bölgelerimiz

Büyükçekmece halı yıkama fabrikası olarak hizmet alanlarımızı hızlı bir şekilde büyütmekteyiz. Bunların başında tabi ki önceliğimiz büyükçekmece semtlerinden oluşmaktadır. Daha sonrasında yakın ilçeler ve o ilçelerin semtleri de hizmet bölgelerimiz arasında yer almaktadır.

Büyükçekmece Halı Yıkama Olarak Hizmet Verdiğimiz Yerler

19 Mayıs Halı Yıkama Hizmeti, Ahmediye Halı Yıkama Hizmeti, Alkent 2000 Halı Yıkama Hizmeti, Atatürk Halı Yıkama Hizmeti, Bahçelievler Halı Yıkama Hizmeti, Celaliye Halı Yıkama Hizmeti, Cumhurıyet Halı Yıkama Hizmeti, Çakmaklı Halı Yıkama Hizmeti, Dızdarıye Halı Yıkama Hizmeti, Ekinoba Halı Yıkama Hizmeti, Fatıh Halı Yıkama Hizmeti, Güzelce Halı Yıkama Hizmeti, Hürriyet Halı Yıkama Hizmeti, Kamiloba Halı Yıkama Hizmeti, Karaagaç Halı Yıkama Hizmeti, Kumburgaz Halı Yıkama Hizmeti, Mimaroba Halı Yıkama Hizmeti, Mimarsinan Halı Yıkama Hizmeti, Murat Çeşme Halı Yıkama Hizmeti, Pınartepe Halı Yıkama Hizmeti, Sinanoba Halı Yıkama Hizmeti, Türkoba Halı Yıkama Hizmeti, Ulus Halı Yıkama Hizmeti, Yenimahalle Halı Yıkama Hizmeti

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikası Fotoğrafları

Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikaları

Yukarıdaki Büyükçekmece semtlerinin tamamına 7/24 ücretsiz servis hizmetimiz mevcuttur. Halı yıkama fabrikaları arasında en iyisi olmanın getirdiği sorumlulukları sonuna kadar yerine getirdiğimizi düşünmekteyiz. Bu yönde çalışmalarımız sürekli olarak güncellemekteyiz.

Büyükçekmece Halı Yıkama Firması olarak bizler siz değerli müşterilerimiz için en iyisini amaçlamaktayız. Bu yönde çalışmalarımızı sürdürüyoruz ve sürdürmeye devam edeceğiz. Halı yıkamada en büyük sorun problemli yıkamalar teşkil etmektedir. Halı yıkama fabrikaları genel olarak sezonluk çalışmaktadır bu nedenle olumsuz müşteri dönüşlerini pek önemsememektedir. Bunun sonucu olarak problemli halı yıkamaları ile karşı karşıya kalınmaktadır. Büyükçekmece Halı Yıkama Fabrikası olarak bizler senenin 12 ayı hizmet vermekteyiz. Bu nedenle müşteri memnuniyeti bizler için hayati öneme sahiptir.

Büyükçekmece Halı Yıkama Olarak Neden Bizi Seçmelisiniz?

  1. Fiyat politikası olarak en uygun rakamlara hizmet sağlamaktayız.
  2. Müşteri memnuniyetini her şeyin ötesinde tutmaktayız.
  3. Reklam politikası olarak memnun müşterilerimizin tavsiyelerini hedef olarak seçtik bu nedenle kalitemizden asla ödün vermiyoruz ve kurumsal sonuçlar hedefi ile çalışıyoruz.
  4. Fabrikamız son teknoloji makinelerle hizmet vermektedir.
  5. Müşterilerimiz için kamera sistemimiz çok yakında devreye girecektir. Bu sayede halılarınız yıkanırken izleye bileceksiniz. Ayrıca şuan aktif olan whatsapp destek hattımız mevcuttur. Halılarınız yıkanırken fotoğraflarını isteye bilirsiniz.
  6. Ücretsiz servisimiz mevcuttur. Halılarınızı evinizden alıp daha sonrasında tekrardan evinize teslim etmekteyiz.
  7. 7/24 istediğiniz zaman aralıklarında bizleri araya bilirsiniz. Müşteri destek hattımız kesintisiz hizmet vermektedir.

Yukarıda saydığımız özellikler bizlere ilçemizde en iyi halı yıkama firması olma ünvanını kazandırmış durumdadır.

Büyükçekmece Halı Yıkama olarak halılarınız bizlere emanetinizdir. Bizler bu emanete en iyi şekilde çözüm üretmekteyiz. Bizleri seçtiğiniz için asla pişman olmayacaksınız.

Büyükçekmece Halı Yıkama Firma

Her çocuk halılara karşı çok samimi ve sıcak duygular besler. Eski günleri hatırlayın bir aile büyüdüğünden azar işittiğimizde başımızı önümüze eğip halı desenlerini incelemek ne ile açıklanabilir. Anneannelerimizin halı dokuması yaparken o dokumaya kattığı duygular ne ile açıklanabilir. Halıların kesinlikle herkesin hayatında ayrı bir yeri vardır. Sıcak samimi duygular muhakkak beslemişsinizdir.

Büyükçekmece Halı Yıkama Firma

Büyükçekmece Halı Yıkama Firma

Büyükçekmece halı yıkama firması sizin o çok değer verdiğiniz halılarınızı yıkamaya her zaman hazırdır. Hatta halınıza verdiğiniz değerin de tabi ki farkındayız. Emin olun ki halınız ilk günkü kadar temiz ilk günkü kadar samimi ve sıcak olacaktır. Halıların kaderinde vardır kirlenmek. Sürekli üzerine basılan ayaklar ve yer çekimine yenik düşen birçok toz zerreciği halılarınız üzerinde yoğunlaşır. Ancak artık bunların hiçbiri dert değildir. Çünkü  firmamız halını pırıl pırıl, mis gibi bir hale getirecek bilgi ve tecrübeye sahiptir.

Büyükçekmece halı yıkama firmasını aradığınız takdirde hemen sizinle ve halınızla azami ölçüde ilgilenilecektir. Evinize kadar geleceğiz halılarınızı bize ait aracımıza yerleştirip harikalar yarattığımız yıkama atölyesine götüreceğiz. Burada büyük bir titizlik ve özenle halılarınızı yıkama işine koyulacağız. Elemanlarımız halılarınızı tertemiz hale getirdikten sonra kurutma işlemi için kurutma bölümüne alacağız halılarınızı. Burada da kuruttuğumuz halıları güzelce ambalajlayıp sahiplerine yani sizlere teslim etmek üzere yola çıkacağız. Bu süre boyunca sizin bize telefonla ulaşıp hizmet almak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır.

Büyükçekmece Halı Yıkama Hizmetleri

Halı yıkama bulunduğunuz ortamda hijyen açısından son derece önemli rol oynamaktadır. Evde yada iş yerinde kullanılan halı, üzerine basıldığından sürekli toz ve kirlere maruz kalır.Bakterilerin üremesini daha da kolaylaştırır. Halıların evde temizlenmesi güç olduğundan  kentleşmenin yaygın olduğu bölgelerde bu iş kurulmuş  Büyükçekmece Halı Yıkama, uzman ekibi ile adresinizden siparişiniz üzerine halılarınızı alarak tesisimizde özenle önce tozu alınarak ardından yıkanıp, kurutulup tekrar adresinize teslim edilir.

Büyükçekmece Halı Yıkama Şirketi

Büyükçekmece Halı Yıkama Şirketi

Halılarınız yıkanırken birkaç aşamadan geçer ve bu halıların türüne göre değişiklik gösterir. Toz dolabı yada toz makinesi ile tozu alınır. Hassas halılar bu işlemlerden geçmez. Sonra ki aşama havuzlamadır. İçi su dolu havuza koyularak kirlerinin yumuşaması ve temizlenmesinin kolaylaştırılması sağlanılır. Sonra da halının makine ile yıkanması işlemine geçilir. Defalarca yıkayıp temizlediğimiz halılarınızı son aşamada suyu sıyrılarak kurumaya bırakılır. Tam otomatik makinede yıkanmasında ise bant sisteminde farklı ünitelerden geçer. Islatma, şampuanlama, fırçalama, durulama, sıyırma, vakumlama ve rulo sarım gibi aşamalardan geçer. Size teslim edilmek üzere hazırlanan, özenle paketlenerek araçlara yerleştirilen halılarınız Büyükçekmece Halı Yıkama tarafından her türlü çalınma ve yangına karşı sigortalıdır.

Kaliteli ve sağlığa zararı olmayan marka ürünleri kullanan,sağlıksız kuyu suyu yerine yasal su ile halılarınıza zarar vermeden , yıpratmadan , işini meslek edinmiş uzman kadrosu ile sizlere 4 ile 5 gün içinde halılarınız teslim ediyoruz, kapıda ödeme alıyoruz.

Büyükçekmece Halı Yıkama Firmaları

Temel amacımız müşterilerimizin gereksinimlerini zamanında tam karşılamaktır. Halılarınızı bilinçsiz kişilere teslim edip yıkanması durumunda yada evde hatalı uygulanan temizlik sonrasında  hem sağlıksız bir ortam sunulduğu gibi halınızın ömrünün kısalmasına sebep olursunuz. Evde yaptığınız temizlik sonucunda halınız parlasa bile kirler halının  dibe itilmesinden dolayı her geçen gün dokusunun içten içe kopmasına ve bakteri oluşumuna sebep olur.  Bu da ilerleyen zamanda astım gibi birçok hastalığa davetiye çıkarmaktadır.

Büyükçekmece Halı Yıkama Firmaları

Büyükçekmece Halı Yıkama Firmaları

Profesyonellik,müşteri odaklılık, kalite, sağlık, hijyen ve takım ruhu politikamızla kuyu suyu kullanılmadan , doğal şampuanlarla ve tam otomatik makinelerde tertemiz ferah kokular içinde hasarsız bir şekilde teslim edilir.

Büyükçekmece halı yıkama firmasında yapılan temel aşamalar aşağıdaki gibidir.

Halınız incelenerek lekeleri tespit edilir,riskleri varsa gerekli tedbirleri alınır,analiz yapılır gerekirse detaylı temizlenir. Vakumlanarak tozlardan arındırılır. Uzman ekiplerce en uygun temizleme işlemi sağlanılır. Güve tedavisi ,koku tedavisi ve ekstra koruma gibi tedaviler yapılır. Güneşe maruz kalmadan özel fırınlarda kurutulur. Halı son kez incelendikten sonra paketlenir ve teslim edilir.

Tercih ettiğiniz Büyükçekmece halı yıkama firması size yılların deneyimi ve güler yüzlü ekibi ile bize gönül rahatlığıyla teslim ettiğiniz halılarınızı yangına ve çalınmaya karşı sigortalamaktadır. Yeni açılmış hiçbir tecrübesi olmayan firmaları tercih ederek halılarınızı mahvetmelerine izin vermeyin. Unutmayın ki bizlere sadece halılarınızı değil tüm ailenizin sağlığını da teslim etmiş olursunuz.

Büyükçekmece Halı Yıkama Firması

Profesyonel hizmetin daima esas olduğu Büyükçekmece halı yıkama fabrikamızda günden güne teknoloji geliştikçe ve değiştikçe doğru halı yıkamak için gerekli teçhizat, donanım ve gerekli uzman kadrosu bulunmaktadır. Halı yıkamak bizim için sadece halılarınızı yıkamak olarak görülmemektedir. Halılarımızı müşterilerimizin evlerinden alarak onlara kolaylık sağlarız, halılarınızı kapınızdan alıp kapınıza bırakırız, siz hiç yorulmazsınız. Daha sonra kayıt işlemi yapar ve kalite kontrol işlemine geçeriz. Halınız tüm işlemlerden geçtikten sonra yıkanır ve teslimatı için hazırlanır.

Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece halı yıkama fabrikamıza getirilen halılar önce sayılır hasar varsa tespiti yapılır, kirlilik seviyesine bakılıp lekeleri de kontrol edildikten sonra fişlenir. Halılarınız belirli aşamalardan geçerek yıkanır. Toz ve kirden arınması için vakum derecesi yüksek makinelerde vakum işlemi yapılır, bakteri ve mikroplardan arındırmak için buna özel hazırlanmış havuzlarda halılarınızı bekletiriz, hijyen açısından son derece kaliteli deterjanlarla halılarınız yıkanır ve durulama işlemi yapılır. Sonra kalite kontrole giden halılar kalite kontrolünden geçmezse gerek duyulması halinde halılarınız fabrikamızda tekrar yıkanır. Havalandırılır, paketlenir ve size teslim edilir.

Büyükçekmece halı yıkama fabrikası olarak 10 bölgede, 4 adet servis aracımız ve 10 personelimiz ile kaliteyi esas aldığımız vizyonumuz ile tam kadro hizmet vermekteyiz. Büyükçekmece halı yıkama fabrikası olarak her geçen gün kendimizi yenileyerek en iyisi olmak için çabalamaktayız. Sizlerin memnun kalması bizim için devamlılığın sağlanması demektir. Tavsiyelerinizle daha da büyümekteyiz.