Tag Archives: Büyükçekmece Halı Yıkama Fiyatı

Büyükçekmece halı yıkama Fiyatı

Büyükçekmece halı yıkama olarak kaliteden ödün vermediğimiz için halı yıkama için gerekli olan makine ve teçhizatlarında kalitelisini bulundurmaktayız. Kaliteli deterjan, uzman personel ile hizmet vermekteyiz. Büyükçekmece halı yıkama fiyatları piyasadaki bu kalitede bir firmaya göre siz müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamak için bu hizmet daha makul bir ücret olarak sizlere sunuldu. Büyükçekmece halı yıkama fiyatları belirli koşulları çerçevesinde hesaplanır. Halı temizleme işleminden önce halının kirlilik derecesi hesaplanır, yapılacak olan temizleme işlemine göre fiyat aralığı belirlenir.

Büyükçekmece halı yıkama

Büyükçekmece halı yıkama

Yapılacak olan halı temizleme işlemi kir seviyesi ölçüldükten sonra ücret metrekareye göre ortaya çıkar. Bu ücretler halılarınızın cinsine göre de değişiklik gösterebilir. Bunun gerekçesi de her farklı halı tipine göre farklı işlemler uygulanmasından kaynaklanmaktadır. Elde dokunan halılar gibi değerli halılar farklı gruplandırılır. Antika gibi oldukça değerli olan halılar ücret olarak farklı kategoride değerlendirilir ve daha pahalıdır. Çünkü sizin için oldukça değerli olan bu halılar halı yıkama için oldukça riskli olduğundan temizleme aşamasında daha özenli ve daha fazla ustalık gerektiren işlemlerden geçer.

Temizleme ürünleri de daha pahalı olduğu için verilen emek de daha çok olduğundan işçilik ücreti de daha fazladır. Eni 100 cm altında olan halılarınız da 100 cm olarak ücrete tabi tutulur. 1 m2 altındaki halılarınız da 1m2 gibi değerlendirilir.

Büyükçekmece Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkamaz günümüzün bayanlarını çileden çıkaran bir iştir. Sadece bir halıyı yıkarken harcadığınız su ise bir evin bir günlük içme suyu ihtiyacının dahi üzerindedir. Bu durum hem sizin ekonominizi etkilerken hem de ülke ekonomisini ve suya olan ihtiyacı etkilemektedir. Hem eziyet hem de oldukça masraflı bir hale geldiği için halılarınızın yıkanma sayısı da sene içerisinde oldukça azdır. Bu sorunu gören firmalarımızın sizlerin sorunlarına çözüm kaynağı olmayı hedeflemiş bu sektöre imza atmayı başarmıştır. Halılarınızı uygun fiyatlara yıkayarak sizlere teslim etmekteyiz. Büyükçekmece halı yıkama fiyatları araştırıldığında diğer semtlere göre ne kadar uygun fiyatlar olduğu görülecektir. Fabrikalarımızda sizlerden zahmetsizce gelip kapınızdan aldığımız halıları, sanki sizler yıkıyormuşçasına dikkatli ve temiz yıkayan firmalarımız ilçemizin de gurur kaynağı haline gelmiştir.

Büyükçekmece Halı Yıkama Fiyatları

Büyükçekmece Halı Yıkama Fiyatları

Halılarınızı titiz bir şekilde yıkadıktan sonra yine sizlerin kapısına kadar verilen tarihte iade edilmektedir. Büyükçekmece halı yıkama fiyatları sizlerin bütçelerine değer verilerek olabilecek en düşük maliyetle halılarınızı yıkamayı amaçlamaktadır. Sizleri faturalarınızdan tasarruf ettirmeyi sağlarken diğer yandan da hanımlarımızın bu zorlu aşamadan kurtulmasını sağlamaktayız. Hem bütçenizden hem zamanınızdan hem de halıların kurutulması aşamasından kar ettiren bir sektör olduğumuzu düşünmekteyiz. Halılarınız normal şartlarda havaya bağlı olarak en az 2-3 gün içerisinde kuruma aşamasına bıraktığınızda hava koşullarının değişme ihtimali ile de daha fazla uzun sürede de kuruyabilir veya yağan bir yağmur ile de tekrardan ıslanmasına neden olabilirsiniz. Bizler özel kurutma tesislerimiz ile sizlerin bu sorununuza da çözüm üretmiş bulunmaktayız. Özel tesislerimizde hem daha hızlı kuruyan halılarınız, ıslanma riskine karşı da önlem alınmış bulunmaktadır. Sizlerin bu büyük dertten kurtulmanız bizlerin en temel vazifesidir.