Tag Archives: Büyükçekmece Halı Yıkama hizmeti

Büyükçekmece Halı Yıkama Hizmetleri

Halı yıkama bulunduğunuz ortamda hijyen açısından son derece önemli rol oynamaktadır. Evde yada iş yerinde kullanılan halı, üzerine basıldığından sürekli toz ve kirlere maruz kalır.Bakterilerin üremesini daha da kolaylaştırır. Halıların evde temizlenmesi güç olduğundan  kentleşmenin yaygın olduğu bölgelerde bu iş kurulmuş  Büyükçekmece Halı Yıkama, uzman ekibi ile adresinizden siparişiniz üzerine halılarınızı alarak tesisimizde özenle önce tozu alınarak ardından yıkanıp, kurutulup tekrar adresinize teslim edilir.

Büyükçekmece Halı Yıkama Şirketi

Büyükçekmece Halı Yıkama Şirketi

Halılarınız yıkanırken birkaç aşamadan geçer ve bu halıların türüne göre değişiklik gösterir. Toz dolabı yada toz makinesi ile tozu alınır. Hassas halılar bu işlemlerden geçmez. Sonra ki aşama havuzlamadır. İçi su dolu havuza koyularak kirlerinin yumuşaması ve temizlenmesinin kolaylaştırılması sağlanılır. Sonra da halının makine ile yıkanması işlemine geçilir. Defalarca yıkayıp temizlediğimiz halılarınızı son aşamada suyu sıyrılarak kurumaya bırakılır. Tam otomatik makinede yıkanmasında ise bant sisteminde farklı ünitelerden geçer. Islatma, şampuanlama, fırçalama, durulama, sıyırma, vakumlama ve rulo sarım gibi aşamalardan geçer. Size teslim edilmek üzere hazırlanan, özenle paketlenerek araçlara yerleştirilen halılarınız Büyükçekmece Halı Yıkama tarafından her türlü çalınma ve yangına karşı sigortalıdır.

Kaliteli ve sağlığa zararı olmayan marka ürünleri kullanan,sağlıksız kuyu suyu yerine yasal su ile halılarınıza zarar vermeden , yıpratmadan , işini meslek edinmiş uzman kadrosu ile sizlere 4 ile 5 gün içinde halılarınız teslim ediyoruz, kapıda ödeme alıyoruz.

Büyükçekmece halı yıkama Hizmeti

Önceden halılarımızı güvenip emanet edeceğiniz yerler yoktu. Halılarınızı kendi imkanlarınız ile zor şartlar altında evde, balkonda, uygunsa sokaklarda yıkıyordunuz. Halı yıkama zor ve önemli bir iştir. Bu durum boşa zaman ve israf edilen suya sebep oluyordu. Halılar zamanla kirlenir ve ilk günkü aldığımız hali ile kalmazlar. Elde ne kadar yıkanırsa yıkansın %100 temizlik sağlanmaz. Deterjanlar ve insan gücü halıların içerisinde bulunan bakterileri öldüremez.

Büyükçekmece halı yıkama Hizmeti

Büyükçekmece halı yıkama Hizmeti

Teknolojik makineler olmadan bu işi yüzeysel olarak yapabilirsiniz. Büyükçekmece halı yıkama hizmeti daha iyi halılar yıkamak ve işinde en iyisi olmak için son teknolojik makineler ile sizlere bu hizmeti sağlamaktadır. Halılarınızı bizlere güvenle korkamadan teslim edebilirsiniz. Büyükçekmece halı yıkama hizmeti yaptığı işi sonuna kadar en iyisi olarak yapar. Bize güvenin çünkü biz bu işte çok iyiyiz. Renklerinde solma olmadan, dokularında yıpranma yaşanmadan halılarınız yıkar size en iyi koşullarda yıkadığımız halılarınızı ücretsiz hizmet sağlayarak teslim ederiz. Büyükçekmece halı yıkama hizmetini sizlere en iyi şekilde sunarak misafirlerinizin de hayranlık duyması için bu işi en iyi şekilde yapıyoruz. Verdiğimiz hizmetler geçici değil kalıcı hizmetlerdir.

Asıl olan daimi süreçte birlikte çalışmaktır. Siparişiniz kapıdan alınır fişleme, ölçme ve halı yıkama işlemi yapıldıktan sonra kalite kontrolden geçer daha sonra kurutma işlemi gerçekleştirilir ve size teslim süreci başlar. Halılar sahiplerine teslim edilir ve ücret alınır.

Büyükçekmece Halı Yıkama

Eski zamanda yaşamış kişiler bilir ki halılar önceleri bir zenginlik ve varlık göstergesiymiş. Ama şükür ki günümüzde evinde halı bulunmayan aile yoktur herhalde. Yani herkesin evinde doya doya kirletebileceği en az iki adet halısı vardır. Doya doya kirletmesi diyoruz çünkü siz kirletin bizler de Büyükçekmece halı yıkama firması olarak temizleyelim. Hem de öyle baştan savma bir temizleme değil bu ilk günkü kadar pak, ilk günkü kadar mis gibi kokan, ilk günkü kadar canlı ve renkli bir şekilde sizlere teslim edelim.

Büyükçekmece Halı Yıkama

Büyükçekmece Halı Yıkama

Ayrıca bu süreç içerisinde de sizleri hiç yormadan halledeceğiz halı yıkama işlemini. Sizlerin halınızı yıkatmaya karar verip bizleri aramanız kafidir. Telefon marifetiyle bize ulaşıp halı yıkatma isteğinizi söylemeniz yeterlidir. Büyükçekmece halı yıkama firması olarak en kısa süre içerisinde telefonda belirtilen adrese gelip halıları araca yükleyip zaman kaybetmeden yıkama işlemine geçilmektedir.

Bu aşamada tecrübelerimiz bizim en büyük farkımız olacaktır. Çünkü kullanılan malzemeden tutun, hangi sabunun daha kullanışlı olmasına kadar bilgimiz vardır. Ayrıca bir işte başarılı olmanın en önemli yanı da o işi severek yapmaktır. Bu felsefe ile yola çıkıp uzun yıllar boyu aynı felsefeyle yola devam etmişizdir.

Sizi temin ederiz ki bizi seçtiğinizden asla pişman olmayacaksınız.  Bu hususta alçakgönüllü olamayacağız. Çünkü bizim bellediğimiz sloganımız biz en iyisini yapana kadar en iyisi biziz sloganıdır.