Tag Archives: Büyükçekmece Halı Yıkamacı

Büyükçekmece Halı Yıkamacı

İnsanların rahat ve sıcak bir zemin arayışı ile ortaya çıkan halı, Dünya’da ilk kez Orta Asya’da  Türkler tarafından dokunmuş olup halının geçmişi Anadolu Selçuklu Devletinden gelmektedir.  Daha önceleri hayvan postları sıcak bir zemin yaratmak amacıyla kullanılırdı. İhtiyaç arttıkça uygun post bulunamadığından bugünkü halının kaba modellerine ulaşılmıştır.

Günümüzün modern teknolojisinin sınırsız avantajları kullanılarak, ekonomik,sosyal ve kültürel olarak ayrı bir yer tutmaktadır. Halının ömrünü uzatmak ve kalitesini düşürmemek için temizliği de önemlidir.

Büyükçekmece Halı Yıkamacı Firması

Büyükçekmece Halı Yıkamacı Firması

Modern ve son teknoloji ile çalışan Büyükçekmece halı yıkama, uzman kadrosu ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Birçok yöntem ile yıkanan halıların cinsine göre en uygun yöntemle yıkanması gerekmektedir. Tam otomatik makinelerde yıkanan halılarınız kurutma odalarında kurutulduktan sonra son kontrollerinin yapılması için denetlenerek, toz ve tüy parçalarının kalıp kalmadığına bakılır. Bu aşamada yıkama esnasında gözden kaçan lekeler ışık altında yakından kontrol edilir. Herhangi bir leke ile karşılaşılması gibi bir durumda ise özel leke sökücüler sayesinden  tekrar temizlenir. Halıda ki kötü koku oluşumunu engellemek için özel bir parfümleme işlemi yapılır. Ardından özenle paketlenerek adresinize  teslim etmek üzere Büyükçekmece halı yıkama garantisi ile araçlara yüklenir.

Belli dönemlerde temizlik yapmak halılarınıza profesyonel el değmemesi anlamına gelmez. Halı yıkama ciddi bir iştir ve uzman kişiler tarafından yapıldığı zaman verimli sonuçlar alabilirsiniz. Aksi takdir de istemediğiniz sonuçlar çıkabilir.