Tag Archives: Halı Yıkama Büyükçekmece

Halı Yıkama Hizmeti Büyükçekmece

Evlerimizin vazgeçilmezi olan halı,koltuk,sandalye ve yorganlarımızın evlerimize renk kattığı zamanlarda iyi temizlenmemiş olan bu eşyalarımız sağlığımızı ne kadar tehdit ettiğini hepimiz biliyoruz. Hızla büyüyen halı yıkama sektöründe halı yıkamanın yanı sıra koltuk,sandalye ve yorgan ile battaniye gibi bakteri barındıran ve sürekli temizlenmesi icab eden eşyalarınızın da temizliği yapılmaktadır. İnsan gücünden tasarruf ederek doğru makinelerle doğru temizlik ürünleri kullanılarak doğru sonuçlar elde edebilirsiniz. Büyükçekmece halı yıkamaHalı Yıkama hizmetleri olarak sizlere bu konuda da hizmet vererek halılarınızın yüzünü değil özünü temizliyoruz. Kuyu suyu kullanmadan , oto yıkama anlayışından uzak hijyenik ortamda hizmet vermekteyiz. İster evinizde ister evinizden teslim alarak yaptığımız temizlik kaliteli, güvenli ve profesyonel olmamızın yanı sıra garantilidir.

Halılarınız tam otomatik makinelerde, koltuklarınız püskürtme yöntemi ile evinizde , yorgan ve battaniyeleriniz ise kuru temizleme yöntemi ile hijyen kuralları çerçevesinde özenle temizlenir. Her biri için türüne göre değişik metotlar uygulanır. Koltuklarınız defalarca vakumlanır, yorgan ve battaniyeleriniz fırınlanır ve tertemiz kullanımınıza hazırlanır.

Bu kadar hizmeti en uygun fiyatla yaparak müşteri memnuniyeti kazanmak temel prensibimizdir

Bizim Büyükçekmece halı yıkama hizmetleri olarak farkımız gelin halınızı nasıl bir yerde yıkatıyorsunuz gözlerinizle görün şahit olun.

Kaliteyi güveni ve garantiyi ucuza alın hem de sağlığınızdan ödün vermeyin. Üzerinde sevdiklerinizin yaşadığı ortama sağlık , temizlik, hijyen yayalım.

Halı Yıkama Fabrikası Büyükçekmece

Günümüzde yapılacak çok fazla iş kolunun olması, zamanın hızla geçmesi özellikle ev hanımlarının içinden çıkamadığı haller almaktadır. Büyükçekmece Halı Yıkama, zamanınızın değerini bilmekte yüksek teknolojisi ile halı yıkamada sizlere profesyonel çözüm sunmaktadır.

Halı Yıkama Fabrikası Büyükçekmece

Halı Yıkama Fabrikası Büyükçekmece

Güvenle teslim ettiğiniz halılarınızı alıyor çok kısa zamanda bir öncekinden daha yeni yapıyoruz. Halılarınızı yıkarken ileri teknoloji ürünleri olan sanayi tipi halı yıkama makinelerini kullanıyoruz. Birçok kişinin merak ettiği konu halılarınızı ne şartlarda yıkıyor olduğumuzdur. Bu gibi soruları gidermek için, teslim alma aşamamıza müteakip, yıkama ve kurutma süreçlerimizden en belirgin hatlarıyla bahsetmek istiyorum. Öncelikle, halınızın derinliklerine gizlenmiş tüy gibi parçacıkları arındırmak amacıyla var olan makinemize halınızı bölümler halinde yerleştiriyoruz. Halının iplikleri arasına takılan saç telleri, kırıntı parçalarının tamamen gittiğinden emin olduktan sonra, sanayi tipi yıkama makinemize götürüyoruz. Bu makine en kaliteli deterjanlarla çalışıyor. Halınızı yıkadıktan sonra bol su ile köpüklerinden arındırıyor. Daha sonra halınızı su arıtma makinemize alıyoruz. Burada halının bütün suyu akıtılmaktadır. Son olarak halınızın tamamen kuruması ve neminin gitmesi için güneş ışınlarından yararlanıyor tam olarak kuruduğundan emin olduktan sonra sizlere teslimini yapıyoruz.

En ufak bir leke kalmadığından emin olana kadar çeşitli süreçlere tabi tuttuğumuz halılarınızı Büyükçekmece Halı Yıkama olarak güvenle teslimini yapmaktan gurur duyuyoruz. Halılarınızı güven içinde ve steril ortamlarda yıkıyoruz. Halı yıkama konusunda profesyonel ekibimiz sizlerin hizmetinde.

Halı Yıkama Büyükçekmece

Halı Yıkama Büyükçekmece

Temizlik kadınların vazgeçilmezidir. Sağlığımıza zarar verecek her türlü toz ve kirden arınmadır. Evimizin her köşesini arındırarak yıkanmasını istediğiniz tüm  halıdan koltuğa, battaniyeden yorgana, sandalyeden perdeye ve overloğa kadar evinizde zahmete girmeden her türlü eşyanızı gönül rahatlığıyla  Büyükçekmece halı yıkama hizmetlerine teslim edebilirsiniz.

Halı Yıkama Büyükçekmece

Halı Yıkama Büyükçekmece

Büyükçekmece halı yıkama hizmetleri olarak  Milas el dokuma halısı, deri halılar, Bünyan halılar, hereke halılar,Isparta halı, Nepal halı, iran halıları gibi ve daha birçok sayamadığımız halı çeşitlerinin yıkanmasının yanı sıra koltuk ve kanepelerinizin yerinde temizliği özel anti bakteriyel şampuanlarla özenle yıkanmaktadır. Evinizde aldığınız koltuk ve  kanepe yıkanma hizmeti ekibimizin öncelikle döşemesini kontrol edip hangi tür şampuan kullanacağını belirlemesiyle başlar. Ardından koltuklarınız yüksek devirli endüstriyel vakum makinesi ile süpürülür ve temizlenmeye hazırdır. Püskürtme yöntemi ile yıkanmaya başlanan koltuklarınız ardından  üzerinde herhangi bir leke kalmaması için düşük devirde fırçalanır. Kısa bir süre bekletildikten sonra  yüksek devirde vakumlanarak iyice temizlenir. Artık koltuklarınız mis gibi tertemiz olarak kullanımınıza hazırdır.

Ürünün kumaşına, boyasına ve içeriğine göre farklı yöntemlerle yıkanan battaniye,yorgan gibi ürünler kuru temizleme yöntemi ile yıkanır. Hem deforme olmayan ürünleriniz leke çıkmaması durumunda bile hijyenik olmasını sağlar. Tüm yorgan çeşitlerine farklı yöntemler uygulanır. Mesela silikon yorgan ile elyaf yorgan birlikte yıkanması durumunda elyaf yorgan keçeleşir. Bu sebeple yıkama yöntemlerine dikkat etmek gerekir.