Tag Archives: halı yıkama fabrikaları büyükçekmece

Halı Yıkama Fabrikası Büyükçekmece

Günümüzde yapılacak çok fazla iş kolunun olması, zamanın hızla geçmesi özellikle ev hanımlarının içinden çıkamadığı haller almaktadır. Büyükçekmece Halı Yıkama, zamanınızın değerini bilmekte yüksek teknolojisi ile halı yıkamada sizlere profesyonel çözüm sunmaktadır.

Halı Yıkama Fabrikası Büyükçekmece

Halı Yıkama Fabrikası Büyükçekmece

Güvenle teslim ettiğiniz halılarınızı alıyor çok kısa zamanda bir öncekinden daha yeni yapıyoruz. Halılarınızı yıkarken ileri teknoloji ürünleri olan sanayi tipi halı yıkama makinelerini kullanıyoruz. Birçok kişinin merak ettiği konu halılarınızı ne şartlarda yıkıyor olduğumuzdur. Bu gibi soruları gidermek için, teslim alma aşamamıza müteakip, yıkama ve kurutma süreçlerimizden en belirgin hatlarıyla bahsetmek istiyorum. Öncelikle, halınızın derinliklerine gizlenmiş tüy gibi parçacıkları arındırmak amacıyla var olan makinemize halınızı bölümler halinde yerleştiriyoruz. Halının iplikleri arasına takılan saç telleri, kırıntı parçalarının tamamen gittiğinden emin olduktan sonra, sanayi tipi yıkama makinemize götürüyoruz. Bu makine en kaliteli deterjanlarla çalışıyor. Halınızı yıkadıktan sonra bol su ile köpüklerinden arındırıyor. Daha sonra halınızı su arıtma makinemize alıyoruz. Burada halının bütün suyu akıtılmaktadır. Son olarak halınızın tamamen kuruması ve neminin gitmesi için güneş ışınlarından yararlanıyor tam olarak kuruduğundan emin olduktan sonra sizlere teslimini yapıyoruz.

En ufak bir leke kalmadığından emin olana kadar çeşitli süreçlere tabi tuttuğumuz halılarınızı Büyükçekmece Halı Yıkama olarak güvenle teslimini yapmaktan gurur duyuyoruz. Halılarınızı güven içinde ve steril ortamlarda yıkıyoruz. Halı yıkama konusunda profesyonel ekibimiz sizlerin hizmetinde.