Tag Archives: Halı Yıkama Fiyatları Büyükçekmece

Büyükçekmece halı yıkama Fiyatı

Büyükçekmece halı yıkama olarak kaliteden ödün vermediğimiz için halı yıkama için gerekli olan makine ve teçhizatlarında kalitelisini bulundurmaktayız. Kaliteli deterjan, uzman personel ile hizmet vermekteyiz. Büyükçekmece halı yıkama fiyatları piyasadaki bu kalitede bir firmaya göre siz müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamak için bu hizmet daha makul bir ücret olarak sizlere sunuldu. Büyükçekmece halı yıkama fiyatları belirli koşulları çerçevesinde hesaplanır. Halı temizleme işleminden önce halının kirlilik derecesi hesaplanır, yapılacak olan temizleme işlemine göre fiyat aralığı belirlenir.

Büyükçekmece halı yıkama

Büyükçekmece halı yıkama

Yapılacak olan halı temizleme işlemi kir seviyesi ölçüldükten sonra ücret metrekareye göre ortaya çıkar. Bu ücretler halılarınızın cinsine göre de değişiklik gösterebilir. Bunun gerekçesi de her farklı halı tipine göre farklı işlemler uygulanmasından kaynaklanmaktadır. Elde dokunan halılar gibi değerli halılar farklı gruplandırılır. Antika gibi oldukça değerli olan halılar ücret olarak farklı kategoride değerlendirilir ve daha pahalıdır. Çünkü sizin için oldukça değerli olan bu halılar halı yıkama için oldukça riskli olduğundan temizleme aşamasında daha özenli ve daha fazla ustalık gerektiren işlemlerden geçer.

Temizleme ürünleri de daha pahalı olduğu için verilen emek de daha çok olduğundan işçilik ücreti de daha fazladır. Eni 100 cm altında olan halılarınız da 100 cm olarak ücrete tabi tutulur. 1 m2 altındaki halılarınız da 1m2 gibi değerlendirilir.